Technologia

Netflix na 30 dni – czy to wystarczy?

Subskrypcje takich serwisów VOD jak Netflix pobierają opłaty co 30 dni. Nie inaczej sprawa ma się przy korzystaniu z oferty sklepu TaniePremium. Możesz tam wykupić profil na współdzielonym koncie Netflix na 30 dni – https://taniepremium.pl/produkt/netflix-premium-30-profil-konto/. W ofercie sklepu znajdziesz także warianty na 60 i 360 dni. Miesiąc wydaje się wystarczającym okresem czasu, by zapoznać się z ofertą, ale czy wystarczy, by obejrzeć wszystko, co Cię zainteresowało?

30 dni spędzonych na Netflix – eksperyment

Zrobiliśmy pewien eksperyment, który powinien rozwiać Wasze wątpliwości. W ciągu ostatniego miesiąca oglądaliśmy Netflix prawie każdego wieczoru. Zaobserwowaliśmy pewne zależności, warto dodać, że eksperyment przeprowadzaliśmy w 3 osoby. 30 dni z Netflixem to wystarczająco dużo czasu, by znaleźć ciekawe tytuły i obejrzeć część z nich, jednak miesiąc nie wystarczy, by zapoznać się ze wszystkimi pozycjami, które wydają się ciekawe. No chyba, że ktoś ma bardzo krytyczny i wysublimowany gust serialowy.

Netflix na 30 dni, a seriale

W przypadku seriali sprawa ma się następująco. Włączasz pierwszy odcinek i albo Cię zaciekawi, albo nie. Są także seriale, które zaczynały nas ciekawić dopiero przy którymś podejściu. Tak było np. z Turbulencjami, które wydawały się ciekawe, ale dopiero za trzecim razem sprawiły, że zdecydowaliśmy się włączyć kolejne odcinki. Dużą zaletą usługi Netflix jest fakt, że seriale można oglądać seriale w formie „odcinek za odcinkiem”. Więc da się obejrzeć pół sezonu w kilka dobrych godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że 30 dni z Netflixem to za mało, by zobaczyć wszystko.

Netflix 30 dni, a filmy pełnometrażowe

W przypadku filmów pełnometrażowych spraw ma się troszkę inaczej. Po obejrzeniu pierwszego wybranego tytułu raczej nie mieliśmy ochoty na następny, chyba, że produkcja składała się z kilku części. Idąc tym tropem w miesiąc można obejrzeć naprawdę dużo ciekawych filmów pełnometrażowych na Netflix. W takim wypadku 30 dni już brzmi lepiej, jednak to wciąż za mało, bo zobaczyć wszystko.

Netflix na 30 dni czy na dłuższy okres czasu?

Zdecydowanie proponujemy skorzystać z oferty na dłuższy okres czasu. Po pierwsze cena – na TaniePremium warianty na 60 i 360 dni są proporcjonalnie tańsze. Miesiąc dostępu przy wariancie rocznym kosztuje jedynie 14 zł z groszami, podczas gdy wariant miesięczny to 17,90 zł. Prosta matematyka wskazuje tutaj na oszczędność, a dodatkowo zyskasz długoterminowe źródło świetnej rozrywki.