Life Style

Jaki powinien być męski t-shirt?

Każdy mężczyzna lubi, aby jego codzienny strój był swobody i nie krępował ruchów. Absolutnym w każdej szafie musi się znaleźć męski t-shirt i to najlepiej co najmniej kilka różnych modeli. Najważniejsze jest odpowiednie dobranie kolorów. Męska koszulka w kolorze białym to podstawa i można ją założyć na wiele okazji.

Czarny t-shirt świetnie będzie się komponował z jeansami. Warto też zwrócić uwagę na inne kolory. Żółty czy pomarańczowy to typowo letnie barwy, które ożywią niejedną stylizację. Podczas zakupów trzeba też sobie zadać pytanie czy wybrać t-shirt z nadrukiem czy t-shirt gładki. Należy także spojrzeć na metkę. Ubrania wyprodukowane w 100% z bawełny będą bardziej uniwersalne i łatwiej będzie je utrzymać w dobrym stanie przez długi czas.

To właśnie dlatego jest wielu zwolenników bawełnianych ubrań. Męska koszulka może być także uszyta z poliestru i dzięki swoim właściwościom będzie się nadawała do uprawiania sportu. Istotny jest także krój koszulki, osoby szczupłe powinny wybierać fason slim fit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *