Turystyka

Wakacje last minute

Lipiec 2021 jest idealnym czasem na wybranie się na zagraniczne wakacje last minute. Biuro podróży oferuje nam bardzo dobre oferty w atrakcyjnych cenach. Przykładowa oferta to wakacje w Tunezji przecenione z 4000 zł na 1200 zł na 8 dni. W cenie znajduje się jedzenie all inclusive, czyli śniadanie, późne śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek, przekąski, napoje bez limitu oraz alkohol w cenie.

Pamiętajmy jednak, że zazwyczaj oferowane przez hotel alkohole to alkohole regionalne, które niekoniecznie będą nam smakować. W hotelu możemy znaleźć wiele ciekawych atrakcji, takich jak zajęcia na basenie, np aqua aerobic, wodne polo, siatkówka plażowa, animacje dla dzieci, karaoke. W zasadzie cały dzień możemy mieć zorganizowany w hotelu bez wychodzenia na miasto.

Oczywiście możemy skorzystać z płatnych wycieczek lub sami sobie zorganizować wycieczkę do ciekawych miejscowości. Możemy skorzystać z wynajmu samochodu lub pojechać taksówką. Wykupując tanią wycieczkę zwróćmy uwagę skąd jest wylot, np. z może być wylot z Katowic, wylot z Warszawy, wylot z Krakowa itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *